به ما ملحق شوید
02145482000
واتس‌‌آپ
تست کرونا

تست کرونا پیش از پرواز | انجام تست های لازم در منزل

بسیاری از افراد از بدو ورود کرونا به کشورشان سفر با هواپیما را ترک نکردند. هنوز هم سفر با هواپیما در لیست خطرناک ترین کار ها نیست. چراکه بحث انتقال ویروس در این محیط کاملا مشخص نیست. اما آنچه مهم است، تست کرونا دادن افراد متقاضی است. هر شخص باید یک هفته پیش از سفر خود را قرنطینه کند. قبل از خروج نیز حتما تست کرونا بدهد.

پس از شیوع گسترده کرونا لیست مراقبت هایی به وجود آمده است. این لیست مراقبت ها پیش از سوار شدن بر هواپیما باید رعایت شوند. مواردی مانند ماسک اجباری، جواب منفی تست کرونا در این لیست قرار دارند. همچنین هواپیما و خدمه آن موظف به ایجاد تهویه هستند. جای گیری افراد حاضر باید با فاصله باشد.

تست کرونا پیش از سفر

شرکت های هواپیمایی مختلف با مراکز متفاوتی همکاری می کنند. نتیجه تست کرونا کلیه این مراکز قابل اعتماد است. اگر به دنبال آزمایشگاهی مستقل هستید، باید قابل اعتماد باشد. در ضمن تست کرونا باید حداکثر 72 ساعت پیش از آغاز سفر صورت بگیرد. به هنگام سوار شدن باید اصل جواب تست با مهر آزمایشگاه را برای چکاپ داشته باشید.

تست کرونا با های طب

دغدغه های سفر رفتن کم نبود. اکنون شاهد ورود تست های ویروس های مختلف هستیم. شاید بتوان گفت بخشی از سفر و زندگی ما شده است. های طب درصدد رفع این مشکل بر آمده است. چگونه؟ های طب سعی دارد خدمت رسانی با کیفیتی را انجام دهد. پیش از سفرتان تست خود را داده و بدون استرس به کارهایتان برسید.

فقط کافی است با ما تماس بگیرید و عکس پاسپورت و بلیط خود را برای ما ارسال نمایید. ما در زمان مناسب نمونه‌گیری را در محل مورد نظر شما انجام دهیم. پس از نمونه گیری، به آزمایشگاه طرف قرارداد شرکت هواپیمایی ارسال می نماییم. در اسرع وقت جواب آزمایش با بالاترین کیفیت به دستتان می رسد.

باید …

باید از جمع های بزرگ دوری کرد. جامعه پزشکی می گوید آزمایشات خود را به بیمارستان ها منتقل نکنید. چراکه امکان ابتلا افزایش می یابد. از این رو خدمات های طب ارزش بیشتری پیدا می کنند.