به ما ملحق شوید
02145482000
واتس‌‌آپ

خدمات HSE

ضدعفونی محیط
ثبت درخواست
اجرای پروتکل بهداشتی پروژه های سینمایی
ثبت درخواست

ضدعفونی محیط
باوجود این حجم از مبتلایان به کرونا حتما چند نفری از نزدیکانتان به این ویروس مبتلا شده اند. ویروسی که می تواند تا مدت ها بر روی سطوح زندگی کند. موضوع حائز اهمیت، اطلاع نداشتن از وضعیت کرونا شخص در طی مدت دو هفته است. در این مدت شخص این توانایی را دارد تا گوشه گوشه خانه و یا محل کار را آلوده کند. می‌خواهید تمام خانه و محل کارتان را ضدعفونی کنید؟ بله. قصد دارید با الکل و چند ضدعفونی کننده دیگر این کار را بکنید؟ مسلما خیر. چراکه هر محلی پر از نقاطی است که شاید دسترسی به آن ها و پاک کردنشان کار سختی باشد. به همین دلیل به یک گروه خاص احتیاج دارید. های طب آمده تا این گروه خاص را در اختیارتان بگذارد. کافی است درخواست خود را ثبت کنید و تا نگرانی بابت آلودگی را به کلی فراموش کنید.
اجرای پروتکل های بهداشتی سینما
از زمان ورود کرونا کسب و کار های بسیاری ضربه خوردند. کسب و کار هایی که وجود آن ها به ارتباط افراد با یکدیگر گره خورده بود. پروژه های سینمایی یکی از همین کسب و کار ها بود. علاوه بر تعطیلی سینما ها، پروژه های بسیاری به دلیل کرونا متوقف شدند. های طب با شناسایی این مشکل درصدد رفع آن برآمده است. این مجموعه توانسته با برنامه ریزی دقیق خود رضایت افراد بسیاری را به دست بیاورد. های طب با ارائه یک پکیج کامل شامل حضور پزشک در محل، تست کرونا، انواع پروتکل های بهداشتی و ... در پی ایجاد آرامشی دوباره برای عوامل است. از این پس پروژه های سینمایی می توانند با کمترین دغدغه کار خود را آغاز کرده و پیش ببرند.
طب کار
طب کار شاخه‌ای از پزشکی است که در زمینه خدمات سلامت شغلی فعالیت می‌کند. کشور های زیادی عضو سازمان بین المللی کار و بهداشت جهانی هستند. این سازمان برنامه های بسیاری برای اهداف خود دارد. یکی از مهمترین و اساسی‌ترین برنامه‌ها برای پیشگیری از بروز بیماری‌ها و حوادث ناشی از کار، انجام معاینات پزشکی برای افراد شاغل است. مجموعه "های‌طب" همواره تلاش کرده تا راه متقاضیان را هموار سازد. از این رو به درخواست شما آزمایش‌های تخصصی و مورد نیاز شغل مربوطه در محل کار انجام می‌شود.